Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Xoves 19 de Setembro de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesSetembro
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTADO DEFINITIVO DE PUESTOS DEL IX MERCADILLO SEGUNDA MANO
06 xullo 2018

Nº PUESTO NOMBRE APELLIDOS

1 MARIA TERESA GARCIA MONTEAGUDO
2 MARIA ELENA VILAR PEREIRA
3 ANTONIO PERERO GONZALEZ
4 PEDRO MENDEZ MENA
5 JUAN NUÑEZ GARCIA
6 ROSA Mª OCAMPO LOPEZ
7 BEATRIZ GONZALEZ ABEAL
8 JOSE LUIS LOUREIRO CASTRO
9 PATRICIA BELLO CARTELLE
10 ANA GALEGO GRAÑA
11 MARINA ISABEL OTERO VAZQUEZ
12 BERTA GARCIA CALDERON
13 ORGANIZACIÓN FUNDAçOM ARTABRIA - ANDRÉ
14 ORGANIZACIÓN FUNDAçOM ARTABRIA - ANDRÉ
15 CRISTINA RODRIGUEZ PIÑEIRO
16 FINA FUENTES FREIRE
17 JULIA LOPEZ RIVERA
18 ISABEL CORTIZAS FIGUEIRAS
19 CRISTINA REBORIDO GOMEZ
20 LORENA GOMEZ
21 SARA SAAVEDRA RICO
22 MIGUEL CEPEDA IGLESIAS
23 Mª ESTRELLA SALIDO PEREIRA
24 ORGANIZACIÓN IGLESIA EVANGELICA
25 ORGANIZACIÓN IGLESIA EVANGELICA
26 ELVIRA CARMENA BURGUILLO
27 ANA Mª PATIÑO MERELAS
28 Mª CARMEN PITA GONZALEZ
29 ALBERTO LOPEZ ABELLA
30 GLORIA ELISABETH CASAL SCHNAKOFSKY
31 PABLO BERCIANO ALLEGUE
32 DOLORES ALLEGUE PEREZ
33 SHARAY COBAS GONZALEZ
34 CARMEN GONZALEZ PITA
35 Mª ISABEL PITA PIÑON
36 JOSE Mª RAMOS DOBARRO
37 FRANCISCO CASTELO MUÑIZ
38 INES SARMIENTO BEN
39 VICENTE NAVARRO SEBASTIAN
40 ANA PARDO FERNANDEZ
41 ORGANIZACIÓN CHAMORRO
42 ORGANIZACIÓN BIBLIOTECA
43 ANA OTERO DIAZ
44 SOL BELLO MEDINA
45 JOSEFINA GELPI MARTINEZ
46 Mª DEL PILAR CONDE CASTRO
47 FERMIN LOPEZ REQUEIJO
48 ADOLFO ABELLA CAMESELLE
49 Mª CARMEN FERNADEZ CAMPOS
50 GLORIA MOLINS
51 MAIKA PAZ
52 MONICA GUIMERANS VENTIN
53 Mª ELOISA DE LA CRUZ CORRAL
54 Mª JESUS VIDAL SANTIAGO
55 AARON FERNANDEZ LOPEZ
56 Mª ELENA FERNANDEZ PEINADO
57 ANGELA SENDON DIAL
58 EMILIO DIAZ VAZQUEZ
59 Mª DEL MAR ALONSO PARAPAR
60 JOSE ANTONIO LOPEZ GARCIA
61 ELIZABETH SAAVEDRA PEREZ
62 Mª ELENA PENA VALDIVIESO
63 ROSA VALDIVIESO CARNERO
64 CARLOS FERNANDEZ VARELA
65 CAROLINA CARRASCO DOMINGUEZ
66 CRISTINA FERNANDEZ SAINT-MAZA
67 VICTORIA MARTINEZ PRIETO
68 RAUL SANTO FERNANDEZ
69 ANGELA Mª SILVAR MARTINEZ
70 RITA PEINADO LOPEZ
71 Mª DEL CARMEN LORENZO MONTERO
72 PILAR MORAIS FLORES
73 PEDRO GARCIA CARRO
74 Mª CARMEN SARMIENTO ALVAREZ
75 Mª CARMEN LOPEZ ROMUALDO
76 ANTONIO ALVAREZ RODRIGUEZ
77 ANTONIO LISTON GARCIA
78 JOSEFINA PERMUY MARTINEZ
79 MERCEDES BORBON NOVOA
80 CRISTINA MARIA BARREIRO RODRIGUEZ
81 SARITA LOZA FLORES
82 MONTSE IGLESIAS NUÑEZ
83 Mª CARMEN FONTE IGLESIAS
84 ANA DANIELLE FERREIRA DA SILVA
85 CARMEN CAL BAUDOT
86 MIGUEL DRAGO CARRO
87 GLORIA DRAGO MOLINS
88 ORGANIZACIÓN NUMANCIA
89 JOSE ANTONIO FERNANDEZ LEMOS
90 ROSA BRAGE CENDAN
91 HORST DIETER SCHAFER
92 ORGANIZACIÓN DELEGACION DE MANOS UNIDAS FERROL
93 VICTORIA UDAONDO ADELANTADO
94 ALMA BARRON FERRO
95 ANA SANTIN
96 MONICA DOPICO BARRO
97 JOSE MANUEL PEREZ VAZQUEZ
98 Mª ISABEL DIAZ LOUREIRO
99 SOFIA CALVO PEREZ
100 LIDIA Mª PEREZ DIAZ
101 JAVIER MACEIRAS RODRIGUEZ
102 Mª ROSA FERNANDEZ RODRIGUEZ
103 JULIAN PORTERO ARNAIZ
104 GUMERSINDO OTERO GARCIA
105 Mª ISABEL LOPEZ VAZQUEZ
106 LUIS GARCIA FERNANDEZ
107 MIGUEL MASCARO VEIGA
108 VIOLETA PAPIN ESTEVEZ
109 DAVID VARELA NAYA
110 GUADALUPE CARREIRA GARCIA
111 ANA Mª FERNANDEZ MAZA
112 ALEJANDRO LONGUEIRA CEBEIRA
113 MANUEL UMBON GARCIA
114 Mª JOSEFA QUIJANO ALVAREZ
115 XOSE LOIS REI RODRIGUEZ
116 HELENA SALGADO SEIJAS
117 ALFREDO LOUREIRO LOPEZ
118 EVA Mª CAMARA DOPICO
119 LUIS ALVAREZ BLANCO
120 ANSELMO PARDO RODRIGUEZ
121 MANUEL VILAR GONZALEZ
122 FERNANDO FLOR LUNA
123 MAJIDA BELMAJDOUB CHAFIR
124 REBECA RODRIGUEZ
125 VANESA DIAZ CAINZOS
126 JOSE ANTONIO FREIRE OTERO
127 ESTEFANIA TORRALBA
128 Mª ARANZAZU AGUADO NUÑEZ
129 ELENA LOPEZ CORZO
130 MONICA BARREIRO DOPICO


LISTADO en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares