Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Miercoles 16 de Octubre de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesOctubre
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXES DEFINITIVAS SERVIZO MAÑÁS DE LECER 2017 - GRUPO SEGUNDO MEDIANOS
21 xuño 2017

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2017, tras o remate do período de alegacións e resolución destas, publícanse as listaxes DEFINITIVAS dos solicitantes admitidos e as listaxes de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas.

Os solicitantes admitidos poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal ( Rúa María 11 – 981 448057 ), cuota que deberán abonar dentro dos 5 primeiros días de cada mes, mediante ingreso ou transferencia ao número de conta 2080 0211 61 3110000055 indicando o nome e apelidos do neno/a e a quincena/mes que paga.

Deberán achegar a xustificación de pagamento presencialmente na biblioteca ou a través do correo electrónico manasdelecer@gmail.com.

Lembramos que as familias que non achegasen a documentación completa relativa á renda da unidade familiar do 2016 abonarán a cuota máxima establecida para cada grupo.
21.06.2017

2º GRUPO ( MEDIANOS)
1ª QUINCENA DE XULLO

1. AMENEIRO PRIETO NEREA
2. BECERRA FERREIRA LUNA
3. BRAGE BRAGE DAVID
4. CARTELLE FILGUEIRAS ALBA
5. FEAL GARCIA MARCOS
6. FRANCO TORRENTE LUA
7. HUZELA SOFIA
8. IGLESIAS ROEL ROI
9. LOPEZ PEREZ VALENTINA BELÚ
10. MARTINEZ CEREIJO HUGO
11. MATA RIVERA DANIEL
12. NUÑEZ RODRIGUEZ CARLOS ACIN
13. PEREIRA VILAR SARA
14. PICO SUAREZ ADRIAN
15. PICO SUAREZ HUGO
16. REGUEIRO GARCIA JOB
17. RODRIGUEZ CARTELLE CARLA
18. SALIDO LORENZO OLALLA
19. TORIBIO GARCIA ELIA
20. PENA RODRIGUEZ ALBERTO

2ª QUINCENA DE XULLO

1. AMENEIRO PRIETO NEREA
2. BECERRA FERREIRA LUNA
3. BRAGE BRAGE DAVID
4. PORTA SANCHO IRENE
5. CARTELLE FILGUEIRAS ALBA
6. CASTAÑO DE LA MORENA ELENA
7. DE LA FUENTE DIAZ INES
8. FEAL GARCIA MARCOS
9. HUZELA SOFIA
10. IGLESIAS ROEL ROI
11. LOPEZ PEREZ VALENTINA BELÚ
12. MARTINEZ CEREIJO HUGO
13. MATA RIVERA MIGUEL
14. MATA RIVERA DANIEL
15. PEREIRA VILAR SARA
16. PICO SUAREZ ADRIAN
17. PICO SUAREZ HUGO
18. REGUEIRO GARCIA JOB
19. RODRIGUEZ CARTELLE CARLA
20. SALIDO LORENZO OLALLA

LISTAXE DE AGARDA

1. FRANCO TORRENTE LUA
2. CASADO LÓPEZ ANA

1º QUINCENA AGOSTO

1. AMENEIRO PRIETO NEREA
2. BECERRA FERREIRA LUNA
3. BUDIA MORALEJA GABRIEL
4. CARTELLE FILGUEIRAS ALBA
5. CASTAÑO DE LA MORENA ELENA
6. DE LA FUENTE DIAZ INES
7. GONZALEZ ESCUDERO PEDRO
8. HERMIDA LAGO MARCO
9. HUZELA SOFIA
10. IGLESIAS ROEL ROI
11. LAZARO SAIZ PAULA
12. LOPEZ PEREZ VALENTINA BELÚ
13. MATA RIVERA DANIEL
14. MATA RIVERA MIGUEL
15. MARTINEZ CEREIJO HUGO
16. PICO SUAREZ ADRIAN
17. PICO SUAREZ HUGO
18. REGUEIRO GARCIA JOB
19. RODRIGUEZ CARTELLE CARLA
20. SALIDO LORENZO OLALLA
LISTAXE DE AGARDA
1. FRANCO TORRENTE LÚA
2. CASADO LÓPEZ ANA

2º QUINCENA AGOSTO
1. AMENEIRO PRIETO NEREA
2. BECERRA FERREIRA LUNA
3. BUDIA MORALEJA GABRIEL
4. CANDELA DIZ SIMON
5. CARTELLE FILGUEIRAS ALBA
6. CASTAÑO DE LA MORENA ELENA
7. DE LA FUENTE DIAZ INES
8. FEAL GARCIA MARCOS
9. GONZALEZ ESCUDERO PEDRO
10. HERMIDA LAGO MARCO
11. HUZELA SOFIA
12. IGLESIAS ROEL ROI
13. LOPEZ PEREZ VALENTINA BELÚ
14. MARTINEZ CEREIJO HUGO
15. MATA RIVERA MIGUEL
16. PENA RODRIGUEZ ALBERTO
17. PICO SUAREZ ADRIAN
18. PICO SUAREZ HUGO
19. REGUEIRO GARCIA JOB
20. SALIDO LORENZO OLALLA

LISTAXE DE AGARDA
1. CASADO LÓPEZ ANA

SETEMBRO
2. HUZELA SOFIA
3. LOPEZ PEREZ VALENTINA BELÚ
4. MARTINEZ CEREIJO HUGO
5. PICO SUAREZ ADRIAN
6. PICO SUAREZ HUGO
7. SALIDO LORENZO OLALLA


LISTADO GRUPO SEGUNDO MEDIANOS en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares