Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Domingo 15 de Decembro de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesDecembro
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
NADAL EN ARES 2019/2020

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXES DEFINITIVAS SERVIZO MAÑÁS DE LECER 2017 - GRUPO PRIMEIRO PEQUENOS
21 xuño 2017

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2017, tras o remate do período de alegacións e resolución destas, publícanse as listaxes DEFINITIVAS dos solicitantes admitidos e as listaxes de agarda correspondente.

As listaxes divídense por quincenas.

Os solicitantes admitidos poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal ( Rúa María 11 – 981 448057 ), cuota que deberán abonar dentro dos 5 primeiros días de cada mes, mediante ingreso ou transferencia ao número de conta 2080 0211 61 3110000055 indicando o nome e apelidos do neno/a e a quincena/mes que paga.

Deberán achegar a xustificación de pagamento presencialmente na biblioteca ou a través do correo electrónico manasdelecer@gmail.com.

Lembramos que as familias que non achegasen a documentación completa relativa á renda da unidade familiar do 2016 abonarán a cuota máxima establecida para cada grupo.

1º GRUPO ( PEQUENOS )

1ª QUINCENA DE XULLO

1. CABADO ORTUBE AINARA
2. CARPENTE LAURA ANTON XOEL
3. COCA COBELO MARTINA
4. COYNE ALVIN OLIVER JHON
5. FERNANDEZ FERNANDEZ EIMY
6. GARCIA PORTA LAURA MARTINA
7. GARCIA REGUEIRO ALMA
8. HERMIDA LAGO TIAGO
9. LEIRA FERNANDEZ CELTIA
10. MATA RIVERA CELIA
11. MAYOBRE GARCIA MARTINA
12. PERMUY CASTRO DAVID
13. RODRIGUEZ VARELA LIS
14. SARDIÑA RODRIGUEZ DIEGO
15. VARELA ALVAREZ ANGEL
16. VILA BARRO ELENA
17. BENASACH LOPEZ CECILIA

LISTAXE DE AGARDA
1. BENASACH LOPEZ MIGUEL
2. DOPICO ARIAS XULIA
3. REGA MONTERO CELIA
4. VAZQUEZ PITA MARTIN
5. TAJES REGUEIRO MANUEL
6. PIZARRO LOPEZ ALEJANDRO

2ª QUINCENA DE XULLO

1. ALBA PORTA MARCOS
2. CABADO ORTUBE AINARA
3. CARBALLO PERMUY XOEL
4. CARPENTE LAURA ANTON XOEL
5. COYNE ALVIN OLIVER JHON
6. FERNANDEZ FERNANDEZ EIMY
7. GARCIA PORTA LAURA MARTINA
8. GOMEZ FEAL LUCAS
9. HERMIDA LAGO TIAGO
10. LEIRA FERNANDEZ CELTIA
11. MAYOBRE GARCIA MARTINA
12. PEDRE INFANTE DAVID
13. PERMUY CASTRO DAVID
14. RODRIGUEZ VARELA LIS
15. SARDIÑA RODRIGUE DIEGO
16. VARELA ALVAREZ ANGEL
17. VILA BARRO ELENA

LISTAXE DE AGARDA

1. MATA RIVERA CELIA
2. PORTA SANCHO JORGE
3. COCA COBELO MARTINA
4. BENASACH LOPEZ CECILIA
5. BENASACH LOPEZ MIGUEL
6. DOPICO ARIAS XULIA
7. DE LA FUENTE DIAZ IRIA
8. REGA MONTERO CELIA
9. MARTIN VAZQUEZ PITA MARTIN
10. TAJES REGUEIRO MANUEL
11. PIZARRO LOPEZ ALEJANDRO


1º QUINCENA AGOSTO

1. ALBA PORTA MARCOS
2. CABADO ORTUBE AINARA
3. CABADO ORTUBE MATEO
4. CARBALLO PERMUY XOEL
5. CARPENTE LAURA ANTON XOEL
6. COYNE ALVIN OLIVER JHON
7. FERNANDEZ FERNANDEZ EIMY
8. GARCIA PORTA LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO SELENA
10. GOMEZ FEAL LUCAS
11. HERMIDA LAGO TIAGO
12. LEIRA FERNANDEZ CELTIA
13. MAYOBRE GARCIA MARTINA
14. PEDRE INFANTE DAVID
15. PERMUY CASTRO DAVID
16. SARDIÑA RODRIGUEZ DIEGO
17. VARELA ALVAREZ ANGEL
18. VILA BARRO ELENA

LISTAXE DE AGARDA

1. MATA RIVERA CELIA
2. COCA COBELO MARTINA
3. REQUENA BEARDO GUILLERMO
4. REQUENA BEARDO ALVARO
5. BENASACH LOPEZ CECILIA
6. BENASACH LOPEZ MIGUEL
7. DE LA FUENTE DIAZ IRIA
8. VAZQUEZ PITA MARTIN
9. TAJES REGUEIRO MANUEL

2º QUINCENA AGOSTO

1. CABADO ORTUBE AINARA
2. CABADO ORTUBE MATEO
3. CARBALLO PERMUY XOEL
4. CARPENTE LAURA ANTON XOEL
5. COCA COBELO MARTINA
6. COYNE ALVIN OLIVER JHON
7. FERNANDEZ FERNANDEZ EIMY
8. GARCIA PORTA LAURA MARTINA
9. GARROTE PIÑEIRO SELENA
10. GOMEZ FEAL LUCAS
11. HERMIDA LAGO TIAGO
12. LEIRA FERNANDEZ CELTIA
13. MAYOBRE GARCIA MARTINA
14. MATA RIVERA CELIA
15. PEDRE INFANTE DAVID
16. SARDIÑA RODRIGUEZ DIEGO
17. VARELA ALVAREZ ANGEL
18. VILA BARRO ELENA

LISTAXE DE AGARDA
1. DE LA FUENTE DIAZ IRIA
2. MARTIN VAZQUEZ PITA MARTIN
3. TAJES REGUEIRO MANUEL

SETEMBRO

1. ALBA PORTA MARCOS
2. BOLLO SOUTO NOA
3. BUIGA GONZALEZ JUAN ANTONIO
4. CABADO ORTUBE AINARA
5. CABADO ORTUBE MATEO
6. FERNANDEZ FERNANDEZ EIMY
7. LEIRA FERNANDEZ CELTIA
8. TAJES REGUEIRO MANUEL
9. VARELA ALVAREZ ANGEL
10. VILA BARRO ELENA
11. VAZQUEZ PITA MARTIN


LISTADO GRUPO PRIMEIRO PEQUENOS en pdf

Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares